Alışveriş Sepetim   
   Müşteri Girişi   
   Bayi Girişi   
   Gizlilik Politikası   
   Tüketici Hakları   
   Ürün İade Şartları   
Satış noktası arama
Çözüm noktası arama
Tel: +90 212 4828600 pbx | E-posta: info@navitech.com.tr 
© 2013 Navitech. Tüm hakları saklıdır 
Teknoloji ve Kampanya Haberleri  Yeni QXV; Navitech'ten Konuştuğunuzu Anlayan Navigasyon Cihazları
Yeni QXV; Navitech'ten Konuştuğunuzu Anlayan Navigasyon Cihazları

NAVITECH’TEN KONUŞTUĞUNUZU ANLAYAN
AKILLI NAVİGASYON CİHAZLARI
 
Türkiye’nin lider navigasyon markası Navitech, bir yeniliğe daha imza atıyor. Sesle yönlendirme özelliğine sahip QXV Primo serisi navigasyon cihazlarıyla Navitech, sürücülere inanılmaz bir kolaylık sağlıyor.
 
Şimdi bildiklerinizi unutun. Eski teknolojileri bir kenara bırakın. Aracınıza bindikten sonra dakikalar alan navigasyon cihazına adres girme ya da adres bilgisi güncelleme zahmetinden kurtuluyorsunuz. Nasıl mı? Navitech’in yeni nesil QXV Primo serisi cihazları ile…
Söyleyin, götürsün!
Navitech’in QXV Primo serisi navigasyon cihazları “Voice Recognition” sistemine sahip. Türkçe bilen QXV serisi akıllı navigasyon cihazları ne dediğinizi anlıyor, söylediğiniz adres bilgilerine göre sizi yönlendiriyor. Yani navigasyon cihazınızla konuşarak anlaşıyorsunuz. Böylece daha kolay ve daha zahmetsiz şekilde adres buluyorsunuz. Dakikalar alan adresi yazma, aracınızı kenara çekip cihazla uğraşma zahmetine katlanmıyorsunuz. Daha kısa zamanda istediğiniz adreste oluyorsunuz ve aracınızda daha güvenli şekilde seyahat edebiliyorsunuz.
QXV Primo cihazlar, teknolojiyi yola getiriyor!
Navitech QXV Primo serisi navigasyon cihazları “konuştuğunuzu anlamakla” kalmıyor. Ayrıca Trafik Mesaj Servisi (444, 524, 714 modellerinde) ile trafik çilesine de son veriyor. RDS-TMC yayınlarını alabilen ve decode ederek rotanızdaki trafik sıkışıklığını size önceden bildiren Navitech, alternatif rotalar çizerek sizi trafikten kurtarıyor. Dokunmatik LCD ve parlamayan ekranıyla, her açıdan kolay ve net bir görünürlük sağlıyor. 3D bina/arazi haritaları, 800.000'in üzerinde önemli adres datası, detaylı menü ve kavşak ayrımı görüntü özelliğiyle ile daha hızlı rota hesaplayabiliyor.
Bluetooth özelliğiyle yapacağınız telefon görüşmelelerinde eko ya da cızırtı olmadan konuşma olanağı sağlıyor. Ayrıca telefonunuzda kayıtlı numaralar anında cihazınıza yansıyor; bu sayede kolayca sizi arayan numarayı görebiliyorsunuz. Üstün işlemcisiyle kullanım hızı artan ve ömür boyu bedelsiz güncelleme garantisiyle QXV Primo serisi, tam size ve aracınıza göre!
 
 
NAVITECH HAKKINDA
Navitech, Delco Elektronik Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin tescilli markasıdır.
25 yılı bulan sektörel ve ticari birikimin neticesinde 2004 yılında kurulan DELCO A.Ş. , Türkiye ‘Tüketici Elektroniği’ sektörünün çağdaş ve dinamik şirketlerinden birisidir. DELCO, misyonunu teknoloji ve iş dünyasındaki gelişmeleri çabuk özümseyerek, belirlediği ürün segmentlerinde lider olmak olarak benimsemiştir.
Bu amaca ulaşmak için seçici, sabırlı ve özverili bir şekilde teknolojiyi takip etmek ve hayatımızı değiştirecek, güzelleştirecek, kolaylaştıracak ve fark yaratacak ürünleri Türk tüketicisine yine farklı bir şekilde sunmak Delco’nun vizyonu olmuştur. Delco A.Ş. 600’ü aşan bayii ve 200’ü aşan ‘satış sonrası servis’ ağı ile tüketicilere hizmet vermektedir.
‘Tüketici Elektroniği’ sektörüne yepyeni bir anlayış getiren ‘Navitech ‘ markasıyla Delco, çağdaş Türk insanına hakkettiği şekilde hizmet vermek amacındadır.
Detaylı Bilgi için:
www.navitech.com.tr
Ya da Sn. Tolga Savaş (Ürün Müdürü): tsavas@navitech.com.tr
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş