Alışveriş Sepetim   
   Müşteri Girişi   
   Bayi Girişi   
   Gizlilik Politikası   
   Tüketici Hakları   
   Ürün İade Şartları   
Satış noktası arama
Çözüm noktası arama
Tel: +90 212 4828600 pbx | E-posta: info@navitech.com.tr 
© 2013 Navitech. Tüm hakları saklıdır 
Teknoloji ve Kampanya Haberleri  QX Basın Bülteni
QX Basın Bülteni
Navitech QX: Yoldaki 6. His.
FLASH SUNUM İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN
Navitech’in yeni ve benzersiz teknolojisi Türkiye’de!
Türkiye’nin lider navigasyon markası Navitech, Navitech QX serisi ile yeni nesil navigasyon cihazlarını Türkiye pazarına sundu. Navitech QX Serisi’nin en önemli özelliği; SiRF Atlas-5, 533 MHz, Dual-Core CPU, ARM11 işlemci’ye sahip olması ve Primo/Amigo haritaları.
Yolculuk baştan sona bir keyif!
Navitech QX Serisi, kullanıcılarına yolculuk sırasında ihtiyaç duyulabilecekleri tüm navigasyon servislerini hızlı ve yüksek bir peformansla sağlıyor.
SiRF Atlas-5 533MHz işlemci sayesinde, kullanıcı arayüzü şaşırtıcı bir hıza ulaşıyor, multimedya uygulamaları sorunsuz çalışıyor, uydu bulma hızı artıyor ve navigasyonda ise çok hızlı yeniden hesaplama sürelerine ulaşılabiliyor.
Göz dolduran özellikler
Navitech QX Serisi, Sirf Atlas 5 Dual Core gibi benzersiz bir performansa sahip işlemciye ek olarak; göz dolduran yeni özellikleriyle de kullanıcılarına benzersiz bir navigasyon deneyimi yaşatıyor.
Yeni cihaz menüsü, TMC (Trafik yoğunluk mesaj kanalı) uyumluluk özelliği, parlamayan anti-glare ekran, parmak hareketlerine hassas ana menü, ekstra hız kazandıran SiGe SE 4150 GPS alıcısıyla ‘en yeni’ ve ‘en hızlı’ unvanlarını sonuna kadar hak ediyor.
Primo’nun eşsiz hızı, Amigo’nun seriliğiyle bambaşka bir navigasyon deneyimi.
Yeni nesil I-GO Primo ve I-GO Amigo Platformları ve Başarsoft 3D Haritaları ile kullanıcılarına navigasyonda 6.his farkını yaşatıyor. Amigo, daha basit ve sade bir menüyle gelişmiş görseller sunarken, Primo ileri navigasyon konseptinin farkıyla daha hızlı rota hesaplama imkanı, detaylı menü ve kavşak ayrımı görüntü özelliğinin keyfini sunuyor. Primo ve Amigo ile gelişmiş dijital haritalarının sunduğu ileri menü ve ayrıntı zenginliğine şaşırmamak imkansız.
Navitech QX Serisi’nin bir başka özelliği de Bluetooth fonksiyonuna sahip modellerin, Eko Önleyici ve Phonebook ile destekleniyor olması. Yani Bluetooth üzerinden yapılan telefon görüşmelerinde herhangi bir eko ya da cızırtı hissedilmiyor ayrıca telefon kullancısının rehberi de anında cihaza yansıyor. Diğer bir özellik ise FM aktarıcı sayesinde navigasyon cihazının tüm fonksiyonlarındaki sesler, aracınızın ses sistemine herhangi bir kablo bağlantısı yapılmadan aktarılıyor.
Işık sensörü ve değiştirilebilir pil
Birçok kullanıcı için vazgeçilmez olan ışık sensörü ve otomatik aydınlatma özelliği Navitech QX Serisi’nin birçok modelinde mevcut. Buna ek olarak değiştirilebilir pil (bazı modellerde) imkanı ise navigasyon kullanıcıları için göz ardı edilemeyecek derecede önemli bir diğer özellik.
Ömür boyu ücretsiz güncelleme farkı!
Her 3 ayda bir yenilenen ve güncellenen haritalar sayesinde Navitech müşterileri cihazlarını ömür boyunca hiçbir bedel ödemeden güncelleyebilir. Bu sayede daima güncel ve gerçek Türkiye navigasyon bilgilerine erişirler.
500.000’in üzerinde kayıtlı noktaya erişim.
Navigasyon sırasında cihaz gece/gündüz moduna geçerek ekran görüntüsünü ayarlıyor, simülasyon ile gidilecek noktayı gösterebiliyor, karayollarındaki hız uyarılarını sesli olarak bildiriyor, gidilecek noktaya olan varış süresini, anlık hız bilgisini, mesafeyi ve eş zamanlı koordinat bilgilerini de bildirerek kullanışlı bir yol bilgisayarı görevini de üstlenmiş oluyor.
500.000’in üzerinde kayıtlı önemli nokta ile artık alışveriş merkezleri, eczaneler, bankamatikler, oteller, benzin istasyonları, hastaneler ve bunlar gibi önemli olan tüm noktaları kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ayrıca diğer ülke haritalarını yükleme (www.naviextras.com) opsiyonu, cihazın yurt dışında da kolaylıkla kullanılmasını sağlıyor.
Navitech QX Serisi, yenilikleriyle navigasyon sektörünü 6.his teknolojisiyle tanıştırıyor!
 
Editöre not: Detaylı bilgi için,
Tolga SAVAŞ, tsavas@navitech.com.tr ;

0212 482 86 00

Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş